Bytový textil - Obliečky, závesy, záclony | Unitex.sk

PRODUKTY
Kuchynský textil
Viac z kategórie Kuchynský textil
Prehozy
Viac z kategórie Prehozy
Pyžamá, Župany, Nočné košele
Viac z kategórie Pyžamá, Župany, Nočné košele
Spony na záclony a závesy
Viac z kategórie Spony na záclony a závesy
Prázdny košík

Čo znamenajú pracie symboly?

Vysvetlivky pre pracie symboly - Alebo perieme obliečky, závesy a záclony

V tomto článku sme sa rozhodli uviesť najzákladnejšie pracie symboly, s ktorými sa môžete stretnúť pri bytovom textile ako sú obliečky, závesy, záclony, ale aj vankúše, prehozy alebo deky.

Jedna rada pred praním - na symboly sa vždy pozrite hneď keď si výrobok kupujete! Často na pohľad pekná posteľná bielizeň vyžaduje špeciálne spôsoby prania. Zvážte, či je vo vašich možnostiach starať sa o výrobok tak ako to píše etiketa, alebo dáte prednosť praktickejšiemu textilu.

Každý výrobok by mal mať priloženú informáciu o tom, ako ho prať, sušiť alebo žehliť. Najčastejšie to býva na etikete alebo je informácia s odporúčaným spôsobom prania pribalená.

V našom eshope s obliečkami a závesmi nájdete tieto informácie už pri samotných výrobkoch. Rovnako ako zloženie alebo to, či je textil vhodný pre deti, alergikov a pod.

Ak symbolom na pranie nerozumiete alebo ich nepoznáte všetky, ponúkame vysvetlivky. Nech sa pranie podarí! A nezabudnite nakupovať v Unitexe, pretože sa snažíme pre vás vyberať najkvalitnejšie a moderné obliečky a záclony rôznych druhov veľkostí a farieb!

Symboly prania pre pranie v práčke

pranie

Symboly prania pre sušenie na vzduchu

susenievonku

Symboly prania pre profesionálne pranie

proficistenie

Symboly prania pre žehlenie

zehlenie

Symboly prania pre bielenie prádla

bielenie

 Symboly prania pre sušenie obliečok a záclon v bubnovej sušičke

susenie


Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem