Bytový textil - Obliečky, závesy, záclony | Unitex.sk

PRODUKTY
Pyžamá, Župany, Nočné košele
Viac z kategórie Pyžamá, Župany, Nočné košele
ZVIERACIE POTREBY
Viac z kategórie ZVIERACIE POTREBY
Prázdny košík

Cena a spôsob dopravy

Poštovné zdarma pri objednávke nad 100€. Zasielame aj do Českej republiky a štátov EU.

Spôsob platby:

Dobierkou – Tovar alebo služby zaplatíte až pri prevzatí od prepravnej spoločnosti alebo na mieste v predajni.

Bankovým prevodom – Tovar alebo služby zaplatíte dopredu prevodom na účet Predávajúceho. Po prijatí platby na účet Predávajúceho vám bude objednávka odoslaná. Do variabilného symbolu prosím vyplňte číslo objednávky a do poznámky uveďte svoje meno.

Účet: SK6602000000002628187957

Účet: 2628187957/0200

BIC kód: SUBASKBX

Platba kartou - po výbere tejto možnosti budete presmerovaný na stránku VÚB banky, kde zadáte údaje potrebné pre platbu kartou. Platiť môžete kartami VISA, MASTERCARD, MAESTRO.

Pokiaľ nakupujete v mene české koruny (CZK - Kč), výsledná suma objednávky bude pred zrealizovaním platby prepočítaná na sumu v eurách pevným kurzom 25 Kč za 1 €.

 

Ceny prepravného a dodanie:

Slovenská pošta:

  • prevodom na účet - 4,50€, 2-5 dní
  • doručenie :2-5dni - 4,50€ 
  • dobierka 1,50€

Kuriérom v rámci SR:

  • prevodom na účet - 4€, 2 -3 dni
  • doručenie 2-5dní - 4€
  • dobierka 1,50€

Zahraničie - Česká republika

  • kuriér UPC platba vopred na účet - 7€

Zahraničie - Rakúsko:

  • platba LEN vopred na účet - cena poštovného 10€ /Rakúsko/ len UPC

Predávajúci expeduje objednávky iba z predajne. Pokiaľ sa objednaná položka nenachádza na predajni , predávajúci zabezpečí najprv presun z centrálneho skladu. Expedícia objednávky z centrálneho skladu na odberné miesto / pobočku trvá cca 3-10pracovné dni . O zmene  objednávky informujeme mailom zákazníka. Expedícia z centrálneho skladu na adresu kupujúceho (doručenie kuriérom) zabezpečuje zazmluvnená prepravná spoločnosť a trvá podľa vzdialenosti zvyčajne 1-3 pracovné dni. V prípade doručenia tovaru na adresu Kupujúceho, doručuje zásielky o hmotnosti do 30kg spoločnosť 123kurier. Pri hmotnosti nad 30kg prepravná spoločnosť SDS. Kuriér prepravnej spoločnosti kontaktujte pred odovzdaním zásielky kupujúceho a dojedná detaily prebratia zásielky. Kuriér prepravnej spoločnosti doručí zásielku kupujúcemu po prvé uzatvárateľné dvere na adresu, ktorú kupujúci uvedie v objednávke. (pred bránu, resp. dole ku vchodu do bytového domu) Vynáška tovaru alebo iná manipulácia resp. zmena adresy doručenia nie je zahrnutá v cene dohodnutej prepravy. Pre potreby prezistenia polohy expedovaného balíku o hmotnosti do 30kg je kupujúcemu zasielané číslo balíka s kontaktom na prepravnú spoločnosť. Informáciu o doručení zásielky nad 30kg zabezpečuje prepravca prostredníctvom SMS správy alebo telefonicky na telefónne číslo kupujúceho uvedené v objednávke. 

Informácia o dostupnosti tovaru na stránke sa  aktualizuje minimálne 1x týždenne na základe stavu skladových zásob na centrálnom sklade a externých skladoch. Predávajúci má za to, že termín dodania uvedený pri položke Kupujúcemu vyhovuje, pokiaľ kupujúci v poznámke odoslanej objednávky neuvedie inak. V prípade, ak kupujúci objedná tovar, ktorý bude v čase spracovania objednávky nedostupný, predávajúci ho o tom upovedomí písomne (emailom) alebo telefonicky. V tomto prípade môže Predávajúci Kupujúcemu ponúknuť inú dostupnú alternatívu, v prípade nedostupnosti vhodných alternatív je možné Kupujúcemu zamietnuť objednávku. V prípade, ak má predávajúci vedomosť o tom, že sa dodacia lehota oneskorí, predávajúci stanoví Kupujúcemu upresňujúci termín expedície e-mailom alebo telefonicky. V takýchto prípadoch dôjde k uzavretiu kúpnej zmluvy až v okamihu upresnenia informácií zo strany predávajúceho, kedy má možnosť kupujúci ako aj predávajúci od zmluvy odstúpiť. Ak predávajúci dodrží termín dodania alebo dodá objednávku skôr, môže Kupujúci od potvrdenej objednávky odstúpiť iba v prípade stanoveným zákonom.